Euro 2020 čempionato F grupės rungtynės tarp Vengrijos ir Prancūzijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Kylianas Mbappe 17-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Šį kartą puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Karimas Benzema, kurio smūgiuotas kamuolys pirmuoju lietimu skriejo šalia vartų.

Attila Fiola per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė Vengrijos rinktinę į priekį 1:0.

Ousmane'o Dembele 59-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Antoine‘as Griezmannas 66-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

K.Mbappe 82-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Vengrijos rinktinės vartų sargas.