Sirvydis ir Kulboka surengė rezultatyvius pasirodymus NBA G lygoje

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje Arnoldo Kulbokos atstovaujama Grinsboro „Swarm“ (1/7) svečiuose 98:104 (25:22, 25:27, 25:25, 23:30) nusileido Frisko „Texas Legends“ (6/2) krepšininkams, o lietuvis buvo vienas savo ekipos lyderių.

A. Kulboka per 23 minutes įmetė 19 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį Grinsboro komandoje žaidė tik 20 taškų surinkęs ir 11 kamuolių atkovojęs Vernonas Carey jaunesnysis, 15 taškų pridėjo Cameronas McGriffas, 13 – J.T.Thoras. „Texas Legends“ ekipoje išsiskyrė 24 taškus surinkęs Olinas Carteris, po 18 taškų pridėjo Brandonas Fieldsas (10 rez. perd.) ir Justinas Jacksonas (6 atk. kam.).

Sėkmingai rungtyniavo ir Deividas Sirvydis, kurio atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ (4/4) namuose 117:125 (26:40, 39:36, 16:24, 36:17) nusileido Des Moino „Iowa Wolves“ (4/1) ekipai.

D. Sirvydis ant parketo praleido net 35 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 4/13 trit., 0/3 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir užsidirbo 3 asmenines pražangas.

Rezultatyviau už lietuvį „Motor City Cruise“ žaidė tik 26 taškus surinkęs buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas (5 rez. perd.), 17 taškų pridėjo Trayvonas Palmeris (6 atk. kam.). „Iowa Wolves“ išsiskyrė 23 taškus įmetęs Brandonas Sampsonas, 20 taškų pridėjo Isaiah Milleris (10 atk. kam., 6 rez. perd.).