Maskvoje vykusiose Europos taurės varžybose Simona Krupeckaitė moterų 200 metrų sprinto atrankos lenktynėse užėmė pirmąją vietą ir pagerino pasaulio rekordą.

Lietuvos atstovė distanciją įveikė per 10,793 sekundės. Ankstesnis rekordas priklausė rusei Olgai Sliusariovai, kuri 200 metrų distanciją 1993 metais įveikė per 10,831 sekundės.

Tai jau antras kartas, kai S. Krupeckaitė pagerina pasaulio rekordą. Prieš metus Lenkijoje vykusiame pasaulio dviračių treko čempionate 500 m atskiro starto rungtyje lietuvė iškovojo aukso medalį bei ankstesnį geriausią rezultatą planetoje pagerino beveik trečdaliu sekundės (0,292 sek).

Šiais metais Danijoje vykusio pasaulio dviračių treko čempionato keirino rungties finale S. Krupeckaitė taip pat iškovojo aukso medalį.