Trečią pergalę ULEB Eurolygos Top 16 krepšinio turnyro penktojo turo rungtynėse iškovojo ir kelialapį į atkrintamąsias varžybas iškovojo antrą vietą D grupėje užimantis Simo Jasaičio Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) klubas, ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 98:94 įveikęs Po Ortezo "Elan Bernais" (Prancūzija) penketuką.

Lietuvis svečiams pelnė 9 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 21 minutę S. Jasaitis pataikė 1 tritaškį iš 4, abu dvitaškius bei realizavo abu baudų metimus.

Pirmąją vietą grupėje užsitikrino penktąją pergalę iš eilės iškovojusi Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) komanda, išvykoje 77:72 nugalėjusi Romos "Lottomatica" (Italija) penketuką.

David Hawkins        14       Mirza Teletovič      17

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija)      5  5  0  448:358
2. Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis)     5  3  2  384:406