Du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas pateko į Italijos taurės turnyro pusfinalį. Šalies čempionato lyderiai ketvirtfinalyje 77:65 (19:16, 19:15, 20:18, 19:16) įveikė Tautvydo Lydekos Kantu NGC ekipą.

23 minutes aikštelėje praleidęs Rimantas Kaukėnas nugalėtojams pelnė 17 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 1/1, baudos 6/6) taškų, atkovojo, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Kšyštofas Lavrinovičius per 22 minutes surinko 11 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 2/3, baudos 1/2) taškų, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 2 sykius prasižengė.

14 taškų prie pergalės pridėjo Benjaminas Eze, po 10 - Romainas Sato ir Terrellas McIntyre'as (10 rez. perd.).

T.Lydeka per 10 minučių į varžovų krepšį įmetė 4 (dvitaškiai 2/5) taškus, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jasonas Richas Kantu komandai surinko 16, Herve Toure ir Kevinnas Pinkney - po 11 taškų.

Turnyro pusfinalyje „Montepaschi“ klubas susitiks su Trevizo „Benetton“ klubu, kuris po pratęsimo 93:90 (21:19, 15:25, 13:16, 29:18, 15:12) palaužė Montegranaro „Premiata“ ekipą.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Gary Nealas, po 16 - Massimo Bulleri ir Charlesas Wallace'as (11 atk. kam.), 13 - Matteo Soragna, 10 - Sandro Nicevičius.

„Premiata“ gretose išsiskyrė Costas Vasileiadis ir Kiwane'as Garrisas, kurių sąskaitose atitinkamai 26 ir 19 taškų.