Fantastišką trigublą dublį surinkęs Luka Dončičius atvedė Dalaso „Mavericks“ (2-2) į antrąją pergalę NBA lygoje. Slovėno tempiamas klubas po pratęsimo svečiuose 129:125 (30:23, 31:36, 29:25, 22:28, 17:13) pranoko Bruklino „Nets“ (1-4)

Atkakliai vykusiame mače viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje. Dalaso akipa atsilikinėjo, bet tada L. Dončičius ir Timas Hardaway'us Jr. pelnė taškus ir išvedė komandą į priekį.

Bet čia pat dvitaškiu atsakė Kevinas Durantas ir komandos žaidė pratęsimą. Jame geriau sekėsi svečiams, kurie jį pradėjo trimis tritaškiais iš eilės ir iš karto pabėgo į priekį 9 taškais (123:114) bei pergalingos persvaros iš savo rankų iki pratęsimo pabaigos nebepaleido.

Nugalėtojams L. Dončičius pelnė 41 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Timas Hardaway'us Jr pridėjo 18 taškų.

Pralaimėmusiems K. Irvingas surinko 39 taškus, K. Durantas pridėjo 37.

„Nets“: Kyrie Irvingas 39 (7 atk. kam.), Kevinas Durantas 37, Royce'as O'Neale'as (7 atk. kam.) ir David Duke'as po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 41 (11 atk. kam., 14 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Timas Hardaway'us Jr. 18, Maximilianas Kleberas 15, Spenceris Dinwiddie ir Christianas Woodas po 11, Joshua Greenas 10.