Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
As tik nesuprantu vieno dalyko. Jei auginni savo vaika gauni 120eur vako pinigus..o jei globoji, gauni, pataisykit jei klystu 500eur..uz invalidus daugiau.. tai ar neitu moket po tuos 500eur visiem, kad vaiku metyt nereiktu?
Tiek laiko praėjo,gimdė ligoninėje,ir nenustatyta moters tapatybė.Kas jai nutiko?
Gerb. Astos Butkutes gyvybes ideja duoda puikius vaisius. Didelis dekui jai
Žurnaliste, kurie čia žodžiai tau spaudžia ašarą? Kad atduoda vaiką “į geras rankas”, kaip kokį kačiuką?
Sėkmes vaikui pakliūti į gerą šeimą
Sėkmes vaikui pakliūti į gerą šeimą
Kad tik neatiduotų iškrypėlių "šeimoms" va ten tai vaikas nelaimingas augtų, o užaugęs būtų nei šis nei tas.
Greitai pamirštame žmones, kurie darė ir daro gerus darbus.Ačiū Astai.
Nesmerkime motinos. Mes nežinome aplinkybių. Užaugs, įvaikins tie kas mylės.
Kad tik kokiems vatnykams į šeimą nepakliūtu tas vaikas...
@. Jau geriau kokiems žmonių nekentėjams nepatektų vaikas ar bent ten kur gyvena du dėdės ar du tetos arba ten kur buvo daromi abortai ir ten kur bent juos palaiko kaip norma. Geriau vaikas tegul patenka ten kur yra atgaila už nuodemes ir pastangas gyventi pagal Biblijos vertybes.
@)Bronius# dar į vieną kraštutinumą … kas perdėtai myli dievą tas nemyli žmonių. gal geriau į normalią šeimą
Šiais laikais ir rūbų pririnks ir maisto duos ir apgyvendins tik augink.
Tiek žmonės tiek visokios organizacijos padės tik noro reikia.
Bet kam jai gali numesti, turėkitės ir auginkit kas norit.
Buvo ne tokie sunkumai kadaise ir moterys užsiaugindavo ir nebuvo kas padeda.
O šiais laikais tiek moterims visokios paramos ir įstaigų kurios padeda tik vienas juokas auginti.
Šių laikų tik linksmintis sugeba be jokios atsakomybės.
@Va Na tu ta tokia, kuriai vaiką išauginti “tik vienas juokas” geriau ir neturėti vaikų. Gluša iki begalybės.
@Edas Ir nieko negluša. Tai jūs, tedžiai be atsakomybės. Apsisaugojimo priemonių pilna. Nenori,- negimdyk. Pagimdei- rūpinkis. Parama šeimai dirbančiai mamai visokeriopa. Išmoka vaikui gimus, mėnesinė išmoka. Dekretas iki 3 metų Negali auginti? Atiduok į lopšelį nuo 0 iki 7 metų ir eik dirbti ten pat- auklyte, virėja, valytoja.
@Lina Matyt neturėjote vaikų arba jais mažai rūpinotės, jei galvojate, kad pašalpos gali užauginti. Jei mama dirbs nuo ryto iki vakaro, tai vaiku negalės rūpintis. Ir nereikia čia fantazijų .


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų