Trečiose FIBA Europos Iššūkio taurės turnyro rungtynėse išvykoje „Šiauliams“ nepadėjo ir septyni G.Kadžiulio tritaškiai, nes Lietuvos ekipa 82:96 (19:28, 19:24, 18:22, 26:22) pralaimėjo Olandijos „Eiffel Towers“ krepšininkams ir patyrė antrąją nesėkmę.

Olandijos klubas sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmųjų 5 minučių turėjo 9 taškų persvarą (13:4). Tačiau A.Šležas įmetė tritaškį, S.Kuzminskas pelnė 6-ąjį tašką ir šiauliečių atsilikimas sumažėjo iki 4 taškų (15:19). Vis dėlto kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki dviženklio (26:15), o po pirmojo ketvirčio jie pirmavo 28:19.

Antrojo kėlinuko pradžia sutelkė „Šiaulių“ krepšininkus. G.Kadžiulis pataikė du tritaškius, G.Maceina pridėjo dvitaškį, o G.Vileita užbaigė spurtą 10:0 ir svečiai priartėjo 29:33. Tačiau šeimininkai greitai atsibudo ir pradėję nesunkiai rinkti taškus susigrąžino dviženklį pranašumą bei likus kiek daugiau nei trims minutėms pirmavo 50:33. Šeimininkai ir toliau kontroliavo žaidimą bei ilsėtis išėjo pirmaudami 52:38.

Kovingiausiai nusiteikęs G.Kadžiulis nenuleido rankų ir po didžiosios pertraukos pataikė dar du tritaškius, tokiu būdu grąžindamas šiauliečiams viltį - 44:52. „Šiaulių“ krepšininkams nesisekė apsiginti nuo sėkmingų šeimininkų atakų, o savo galimybes mažinti atsilikimą jie išnaudojo klysdami ir atakuodami pro šalį. Todėl skirtumas tarp komandų ir vėl padidėjo, o po ketvirtojo K.Akerboomo tritaškio belgai turėjo 19 taškų persvarą (72:53). Prieš lemiamą susitikimo dalį „Eiffel Towers“ klubas buvo priekyje 74:56.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Eiffel Towers“ klubas padidino persvarą iki 20 taškų ir laikė šį pranašumą iki ketvirčio vidurio. Tačiau šeštąjį tritaškį įmetė G.Kadžiulis, tolimą metimą pridėjo A.Šležas, kuris užbaigė ir kitą ataką bei skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki 13 taškų (82:95). Vis dėlto dar labiau skirtumo sumažinti nepavyko ir teko pripažinti šeimininkų pranašumą 82:96.

„Eiffel Towers“: K.Akerboomas 22 (tritaškiai 6/8), D.Jacksonas 19, J.Beasley 12 (10 atk.kam.), D.Gilesas 10, D.Oliveris 5 (13 rez.perd.).

„Šiauliai“: G.Kadžiulis 25 (tritaškiai 7/10, 4 rez.perd.), A.Šležas 18 (tritaškiai 4/5), S.Kuzminskas 14 (6 atk.kam.), V.Praškevičius 10 (10 atk.kam., 5 rez.perd.).