„Šiaulių“ agonija tęsiasi: pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės

Gražiausi rungtynių momentai

Intriguojančios rungtynės Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) padangėje vyko Šiauliuose. Čia Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-6) pratęsė pergalių seriją iki trijų ir 95:91 (25:20, 18:23, 21:26, 31:22) palaužė „Šiaulius“ (1-8).

Šiauliečiams tai septinta nesėkmė paeiliui „Betsafe-LKL“. Pasvaliečiai pirmąsyk laimėjo išvykoje.

Adomo Sidarevičiaus metimai leido „Pieno žvaigždėms“ pozityviai užbaigti pirmąjį ketvirtį (25:20), nors pozityvas ėmė tirpti, kuomet šansus išnaudojo Tomašas Pavelka. Galiausiai būtent aukštaūgis persvėrė rezultatą „Šiaulių“ naudai – 31:30.

Paulius Danusevičius prisijungė prie suaktyvėjusio šiauliečių puolimo (40:33), bet čia šeimininkai stabtelėjo ir praleido svečių spurtą – 43:43. Tai vertė Nikolajų Mazurą prašyti pertraukėlės. Nepaisant to, iki antro ketvirčio pabaigos niekas nepakito.

Apylygiai komandos atrodė ir po pertraukos, kol T.Pavelka ir Leonardas Thorpe‘as nepastūmė šiauliečių į priekį – 63:57. Įgyta persvara nebuvo užtikrinta, bet jos iki kėlinio pabaigos „Šiauliai“ nepaleido.

Vis tik ji tirpo vėliau. B.Tabbo ir Jordano Watsono taškai išvedė į priekį „Pieno žvaigždes“ (77:76), o DeAnte Johnsonas pridėjo dar dvitaškį – 79:76. Likus 3 minutėms pasvaliečiai turėjo 4 taškų pranašumą (86:82), o Jonathanas Davisas svarbų metimą metė pro šalį. Baudas realizavęs T.Pavelka dar žiebė viltį šiauliečiams (87:91), bet tuo pačiu atsakė B.Tabbas – 93:87. Taip pergalė praktiškai buvo pasvaliečių kišenėje.

Tiesa, jis pats vėliau baudas prametė, o L.Thorpe‘as pataikė iš toli. Tuo tarpu B.Tabbas gavo techninę pražangą, likus 3 sek., o L.Thorpe‘as – asmeninę. B.Tabbas taip užtikrino pasvaliečių pergalę.

T.Pavelka užfiksavo naują „Betsafe-LKL“ sezono efektyvumo rekordą: 24 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 41 naudingumo balas.