ULEB taurės turnyro antrąjį ratą „Šiauliai“ pradėjo nesėkme Ankaroje, kur tik po sudėtingos ir permainingos kovos bei pratęsimo rezultatu 99:102 (27:21, 18:28, 23:25, 22:16, 9:12) nusileido „Turk Telekom“ krepšininkams, praneša Krepsinis.net.

Šiauliečiai aktyviai pradėjo susitikimą ir po 5 iš eilės J.Olivero taškų buvo priekyje 16:10. Mūsiškių komandą į priekį vedė J.Olivero, kuris per pirmąjį kėlinuką surinko 11 taškų, o "Šiauliai" pirmavo 27:21.

Antrajame kėlinuke pirmuosius taškus tritaškiu pelnė A.Grantas, o "Šiaulių" persvara padidėjo iki 8 taškų - 30:22. Tačiau šiauliečiai per anksti atsipalaidavo, o šeimininkai laimėjo atkarpą 17:4 ir ne tik pasivijo "Šiaulius", tačiau ir persvėrė rezultatą savo naudai 41:34.

"Šiaulių" krepšininkai nenuleido rankų ir netrukus išlygino rezultatą (43:43), bet kelis sykius nepataikė iš toli ir leido varžovams po dviejų kėlinukų pirmauti 49:45.

"Turk Telekom": M.Wrightas 30 (dvitaškiai 12/14, 8 atk.kam.), E.Dudley 22 (8 atk.kam.), Kh.El-Aminas 15 (6 rez.perd.), Ch.Williamsas 12 (8 atk.kam., 5 rez.perd.).

"Šiauliai": J.Olivero 23, D.Zavackas 19, S.Kuzminskas 16 (9 atk.kam., 4 rez.perd.), G.Maceina ir A.Grantas - po 13, M.Prekevičius 9 (7 rez.perd.), A.Masiulis 6.

Pirmąjį tarpusavio mačą Lietuvos komanda tik po atkaklios ir permainingos kovos pralaimėjo 90:97.