Septintąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai, kurie keturioliktojo turo rungtynėse namuose 89:86 (24:21, 19:25, 24:22, 22:18) palaužė Algirdo Brazio vadovaujamą Ventspilio „Ventspils“ (9/4) klubą.

Visas rungtynes banguotai žaidę šiauliečiai likus žaisti keturias minutes turėjo dviejų taškų deficitą (77:79), o Saulius Kuzminskas dvitaškiu leido svečiams šiek tiek nutolti - 81:77. Visgi baudos metimą pataikė Romanas Gumenyukas, dvitaškius pridėjo Rashaunas Broadusas ir Mario Delašas, o Edvinas Ruzgas tolimu metimu po ilgos pertraukos išvedė „Šiaulius“ į priekį - 85:83.

R.Broadusas likus žaisti pusantros minutes leido „Šiauliams“ įgyti keturių taškų persvarą (87:83), kurią prasidėjus paskutinei minutei perpus sumažino Rashadas Andersonas (85:87), o S.Kuzminskas likus žaisti 5 sekundes pataikė vieną baudos metimą iš dviejų - 86:87. Pražangomis sustabdytas Davidas Weaveris pataikė abi baudas ir įtvirtino „Šiaulių“ pergalę - 89:86.

S.Kuzminskas svečiams per 22 minutes pelnė 8 (dvitaškiai 3/10, baudos 2/4) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 4 sykius pažeidė taisykles.

„Šiauliai“: D.Gvezdauskas 19, R.Gumenyukas 17 (dvitaškiai 6/8, 6 atk. kam.), M.Delašas 13 (10 atk. kam.), D.Weaveris ir Ž.Janavičius (7 atk. kam., 7 rez. perd.) - po 11, E.Ruzgas 10

„Ventspils“: R.Andersonas 17, I.Bankevicas 16, S.Buškevicas (8 rez. perd.) ir M.Gulbis - po 11, A.Strelniekas 10.br />/em>