„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 2 nugalėjo „Sheffield Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Grubia Deano Hendersono klaida pasinaudojęs Davidas McGoldrickas jau 5-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Sheffield Utd“ į priekį 1:0.

Marcusas Rashfordas 26-ąją minutę puikiu smūgiu dešine koja išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Anthony Martialis 33-ąją minutę įveikęs vartininko gynybą nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

Puikios atakos smaigalyje atsidūręs M.Rashfordas dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

D.McGoldrickas 87-ąją minutę standartinės situacijos metu pridėjo dar vieną įvartį ir sušvelnino rezultatą 2:3.