Naujajam futbolo sezonui besirengiantis praėjusių metų bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlanto“ klubas sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes prasidėjusioje treniruočių stovykloje Kipre.

Pastarųjų dviejų sezonų Lietuvos pirmenybių bronzos medalininkai mačą su penktąją vietą Lenkijos futbolo elite užimančia Chožuvo „Ruch“ vienuolike baigė lygiosiomis 0:0.

Pasak uostamiesčio ekipos pranešimo, „Atlantas“ rungtynes su lenkų klubu pradėjo tokios sudėties: Rimantas Bogužas, Andrius Jokšas, Kazimieras Gnedojus, Aleksejus Jepifanovas, Markas Beneta, Andrius Bartkus, Ovidijus Verbickas, Rokas Gedminas, Domantas Šimkus, Donatas Kazlauskas ir Evaldas Razulis.

Jau per pirmąsias minutes varžovų vartus pavojingai atakavo klaipėdiečių kapitonas A. Bartkus, o įpusėjus kėliniui progą pasižymėti turėjo D. Kazlauskas.

Artėjant pertraukai lenkų vartams grasė E. Razulis, tačiau po metų į „Atlantą“ grįžusio puolėjo smūgis tikslo nepasiekė.

Po pertraukos „Ruch“ klubas perėmė iniciatyvą, bet po keitimų gausos rungtyniavę kiti uostamiesčio futbolininkai apgynė savo vartus.

Kitas jėgų išmėginimas klaipėdiečių laukia sausio 30 dieną su dar viena Lenkijos aukščiausios lygos komanda – Kielcų „Korona“.