Ispanijos krepšinio lygoje sekmadienį savo rungtynes jau sužaidė trys lietuviai. Visi džiaugėsi pergale, o įspūdingą asmeninį pasirodymą surengė snaiperis Martynas Gecevičius.

Tarp lyderių žengianti Vitorijos „Baskonia“ (13-6) išvykoje 91:82 (19:16, 18:15, 23:24, 31:27) įveikė Andoros „Morabanc“ (10-9) krepšininkus.

Jaunasis Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose žaidė nepilnas šešias minutes, per kurias prametė visus tris dvitaškius, atkovojo du atšokusius kamuolius ir blokavo vieną varžovo metimą.

Pergalę baskų klubui atnešė sėkmingas buvusių NBA žaidėjų trio – Shane'as Larkinas (9 rez. perd., 30 naud. bal.) ir Andrea Bargnani pelnė po 21 tašką, o Chase'as Budingeris pridėjo 13 taškų.

Dviejų lietuvių atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“ (7-12) panaikino dviženklį varžovų pranašumą ir šventė pergalę 102:99 (23:25, 24:28, 22:28, 33:18) namuose prieš Sevilijos „Real Betis“ (7-12) pranašumą.

Likus žaisti 27 sek. R.Benzingas persvėrė rezultatą „Tyneconta“ naudai (98:97), o varžovų narys K.Cherry sužingsniavo. Prie baudų metimo linijos nesuklydo M.Gecevičius (100:97), palikdamas svečiams 8 sek.

Rezultatyviausiai Sevilijos ekipoje žaidęs Boštianas Nachbaras sumetė baudas (100:99), bet „Tecnyconta“ ir vėl pasiekė, kad varžovai bauduotų lietuvį. Gecas dar dviem baudų metimais įtvirtino pergalę.

Iš viso Martynas Gecevičius savo komandai per 30 su puse minutės pelnė 26 taškus (0/1 dvit., 6/12 trit., 8/8 baud.) ir buvo rezultatyviausias.

Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Antrasis Saragosos ekipos lietuvis Adas Juškevičius per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit.), 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.