0

Šeštadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos dvejos VI-ojo turo varžybos.

Ir toliau rakto į pergales neranda „Milan“ ekipa, kuri išvykoje, nors ir pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, nesugebėjo įveikti „Parma“ vienuolikės. Išlyginamąjį įvartį 66 minutę pelnė „Parma“ saugas Daniele Galloppa.

Parma 1 - 1 Milan

• 50' [0 - 1] S.E. Shaarawy

• 66' [1 - 1] D. Galloppa

Kur kas geriau sekėsi Italijos čempionams Turino „Juventus“ futbolininkams: „senoji senjora“ namuose parodė savo galią ir 4:1 įveikė „Roma“ ekipą.

„Juventus“ vien pirmajame kėlinyje susikrovė 3 įvarčių persvarą, o paguodos įvartį „Roma“ ekipos gretose įmušė argentinietis Pablo Osvaldo, kuris realizavo 69 minutę į „Juvės“ vartus skirtą 11 metrų baudinį.

Su 16 taškų sužaidus 6 rungtynes „Juventus“ komanda - vienvaldė „Serie A“ lyderė. Tiesa, VI turo rungtynių dar nesužaidė Neapolio „Napoli“ ekipa, kuri turnyrinėje lentelėje turi surinkusi 13 taškų.

Juventus 4 - 1 Roma

• 11' [1 - 0] A. Pirlo

• 16' [2 - 0] A. Vidal (11m. baudinys)

• 19' [3 - 0] A. Matri

• 69' [3 - 1] P. Osvaldo (11m. baudinys)

• 90' [4 - 1] S. Giovinco