Šią savaitę Donatas Montvydas, Matas Niparavičius, Giedirus Aidietis ir kiti „Kažkur matyti“ komandos krepšininkai draugiškomis rungtynėmis dešimties metų jubiliejaus proga pasveikino Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją. Susirinkusiems VTDK rinktinės fanams dovana turėjo patikti – studentai nugalėjo 106:95, teigiama pranešime spaudai.

Septyniese rungtyniavę „Kažkur matyti“ pirmąjį rungtynių kėlinį laimėjo, tačiau likusiuose neatlaikė studentų tritaškių krušos (VTDK įmetė 17 tritaškių) ir pratęsė pralaimėjimų seriją parodomosiose rungtynėse iki penkių.

Nepaisant to, išskirtinio dėmesio renginio metų sulaukė „Kažkur matytų“ gynėjas Donatas Montvydas, kurio kiekvienas taiklus metimas buvo lydimas studentų plojimais bei studenčių šūksniais.

„Kažkur matytų“ komandoje trenerės pareigose debiutavo trumpam į Lietuvą grįžusi buvusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinės puolėja Agnė Abromaitė.

„Kažkur matytų“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė D. Montvydas ir M. Niparavičius, pelnę po 25 taškus. G. Saročka pridėjo 15, G. Aidietis ir P. Ambrazevičius - po 6, G. Žygelis ir J. Bliūdžius po 5 taškus.

VTDK į priekį tempė E. Bartaševičius ir I. Juškevičius, pelnę po 15 taškų. N. Kraujalis pridėjo 14, O. Barauskas 11, T. Trybė 10 taškų.