Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:1 įveikė dešimtyje rungtyniauti likusius „Alaves“ futbolininkus.

Marcos Llorente 41-ąją minutę sėkmingai įveikė vartininko gynybą ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0. Angelio Correa antrojo kėlinio pradžioje smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir „Atletico“ ataka nutrūko.

Rungtynių teisėjas Juanas Martinezas Munuera 62-ąją minutę pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nusprendė nubausti Victorą Laguardia raudona kortele ir „Alaves“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Luisas Suarezas 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Felipe 84-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus 1:1

Vis dėlto tas pats puolėjas Luisas Suarezas 90-ąją minutę tiksliai uždarė Joao Felixo perdavimą ir išplėšė „Atletico“ pergalę 2:1.