Penktąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Šarūno Jasikevičiaus "Golden State Warriors" komanda antradienį svečiuose 112:118 (28:38, 27:24, 32:28, 25:28) pralaimėjo reguliariojo sezono nugalėtojui Dalaso "Mavericks" klubui, tačiau pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:2.

Likus žaisti 3 minutes ir 19 sekundžių ketvirtajame kėlinyje, "Golden State Warriors" pirmavo devyniais taškais (112:103), tačiau lemiamą mačo atkarpą arenos šeimininkams pralaimėjo 0:15. Net 12 taškų - 2 tritaškiai ir 6 baudų metimai iš 7 - rungtynių pabaigoje pelnė Dirkas Nowitzkis, o svečiai prametė visus aštuonis metimus.

Pirmąjį ketvirtfinalio serijos mačą Dalase "Golden State Warriors" laimėjo 97:85, antrąjį pralaimėjo 99:122, o savo arenoje varžovus įveikė abusyk - 109:91 ir 103:99.

Antradienio rungtynėse Š. Jasikevičius svečių gretose vėl nerungtyniavo.

27 taškus į "Mavericks" krepšį įmetė Baronas Davisas (9 rezultatyvūs perdavimai), 23 - Jasonas Richardsonas (7 atkovoti kamuoliai), po 16 - Mattas Barnesas ir Stephenas Jacksonas, 11 - Mickaelis Pietrusas (10 sugriebtų kamuolių).

30 taškų nugalėtojams pelnė, 12 kamuolių po krepšiais atkovojo bei 3 rezultatyvius perdavimus atliko D. Nowitzkis.

Dalaso klubo gretose sėkmingai žaidė Joshas Howardas (23 tšk.), Devinas Harris (16 tšk. ir 7 rezultatyvūs perdavimai), Jerry Stackhouse`as, DeSagana Diopas ir Jasonas Terry (po 11 taškų).

Šeštąsias NBA lygos Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes "Golden State Warriors" ekipa ketvirtadienį žais namuose.