Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (5/0) išlieka viena iš dviejų Eurolygos komandų, kuri dar nepatyrė pralaimėjimo skonio šiame sezone.

Praėjusio sezono ketvirtfinalio serijos pakartojime katalonai namie 84:58 (20:19, 24:8, 22:14, 18:17) nepasigailėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/2) su dviem lietuviais.

Lygią kovą žiūrovai išvydo tik per pirmas dešimt minučių – antro kėlinio pradžioje „Barcelona“ pusketvirtos minutės atkarpą laimėjo 14:0, kėlinį galiausiai laimėjo net 24:8 ir ėmė daužyti varžovus.

Didžiausias skirtumas tarp ekipų vienu metu buvo 28 taškai.

Aikštėje šį kartą susitiko net trys lietuviai, bet nė vienas jų nebuvo ryškus. Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 25 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir surinko šešis naudingumo balus.

Jaunasis įžaidėjas buvo daugiausiai minučių aikštėje gavęs „Barcelonos“ žaidėjas.

„Zenit“ ekipoje Artūras Gudaitis per 17 minučių pasižymėjo 6 taškais (3/5 dvit., 0/1 trit.), 2 atkovotais kamuoliais ir 7 naudingumo balais.

Mindaugas Kuzminskas žaidė vos minutę ir nieko nespėjo nuveikti.

„Zenit“ šiame mače nė vienas žaidėjas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus, o komanda realizavo vos 2/10 tritaškių.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (4/5 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud., 28 n.b.), Sertančas Šanli (5 atk. kam.) ir Brandonas Daviesas po 11, Nicolas Laprovittola 8, Kyle’as Kuricas ir Rolandas Smitas po 7, Nigelis Hayesas-Davisas ir Rokas Jokubaitis po 6.

„Zenit“: Jordanas Loydas, Dmitrijus Kulaginas, Billy Baronas ir Mateušas Ponitka po 8.