San Antonijuje – LeBrono karjeros rekordo pakartojimas

LeBrono pasirodymas

Los Andželo „Lakers“ (7-11) antrą kartą per dvi dienas susitiko su San Antonijaus „Spurs“ (6-15) klubu, tačiau pergalė ir šį kartą atiteko Darvino Hamo auklėtiniams.

„Lakers“ klubas svečiuose 143:138 (33:34, 37:34, 36:29, 37:41) taškų lenktynėse pranoko Greggo Popovičiaus treniruojamą komandą.

Los Andželo ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės, o „Spurs“ atstovai patyrė jau aštuntą nesėkmę paeiliui.

Nugalėtojai šiame mače vertėsi be aukštaūgio Anthony Daviso. Šis susitikimą praleido dėl kojos sumušimo.

Visgi, ir be jo pagalbos surado žaidimo ritmą. Šeši krepšininkai pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu, o iš visų labiausiai išsiskyrė LeBronas Jamesas, kuris per 35 minutes pasižymėjo 39 taškais ir 11 sugriebtų kamuolių po lenta.

Pastarasis pataikė 58 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė 7 tolimi metimai iš 12 bandymų. LeBronas tokiu būdu pakartojo per vienerias rungtynes pataikytų tritaškių kiekį.

Tai buvo rezultatyviausios L.Jameso rungtynės šį sezoną.

Komandų akistatoje netrūko ir aistrų. Trečiajame kėlinyje už smūgį Russellui Westbrookui iš aikštės buvo išvarytas Zachas Collinsas. Pastarojo smūgis atakų organizatoriui prakirto galvą ir pasipylė kraujas.

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai svečiai susikrovė rekordinį 16 taškų pranašumą (121:105).

Nors aikštės šeimininkai gerokai sumažino deficitą, tačiau pergalės išplėšti iš varžovų nepavyko – 143:138.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (4/9 dvit., 7/12 trit., 10/10 baud., 11 atk. kam.), Dennisas Schroderis 21 (3/4 trit., 6 rez. perd.), Lonnie Walkeris 19, Austinas Reavesas 16, Wenyenas Gabrielis 15, Russellas Westbrookas 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.).

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 26 (7/19 dvit., 3/9 trit., 3/5 baud., 10 atk. kam.), Tre Jonesas 23 (8 atk. kam., 13 rez. perd.), Devinas Vassellas 20 (4/9 trit.), Dougas McDermottas 15, Jakobas Poeltlas (9 atk. kam.) ir Zachas Collinsas (8 atk. kam.) po 12.