Skambią pergalę Eurolygoje įsirašė lyderė Madrido „Real“ (17/3), kuri namie nepaliko jokių vilčių Kazanės UNIKS (12/8) ir atsirevanšavo už nesėkmę Kazanėje.

„Real“ perkeltose 19-ojo turo rungtynėse varžovus pranoko 85:68 (21:14, 26:17, 27:14, 11:23).

Pirmą mačą UNIKS buvo laimėjusi 65:57. Šį kartą „Real“ 57 taškus jau buvo surinkęs net neįpusėjus trečiam kėliniui.

Kazanės krepšininkai mačo pradžioje pirmavo 14:12, bet pirmą kėlinį Sergio Llullas uždarė trimis tritaškiais iš eilės, o užsikūręs „Real“ įpusėjus mačui atitrūko 16 taškų pranašumu,

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – „Real“ vienu metu varžovus traiškė 31 taško skirtumu. Šį iki padoresnio karališkasis klubas leido sumažinti tik atsipalaidavęs ketvirtame kėlinyje.

„Real“ realizavo net 14 tritaškių iš 31, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 40:21 ir išsidalino 21 rezultatyvų perdavimą.

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (11 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 13, Sergio Llullas ir Alberto Abalde po 11, Rudy Fernandezas 9.

UNIKS: Lorenzo Brownas ir Tonye Jekiri po 13, Mario Hezonja ir OJ Mayo po 10.