„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus.

Mohamedas Salah 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Ivanas Toney 39-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau dėl užfiksuotos nuošalės įvartis įskaitytas nebuvo.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 50-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

Diogo Jotos perdavimo sulaukęs Cody Gakpo 53-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

T.Alexanderis-Arnoldas 78-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas Raya sėkmingai atrėmė kamuolį.

Mikkelis Damsgaardas per pridėtą rungtynių laiką atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau šeimininkai gynėsi užtikrintai.