Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai po atkaklios kovos sostinėje iškovojo pirmąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės varžybose. Vilniečiai rezultatu 89:79 (19:26, 24:19, 22:23, 24:11) nugalėjo „Alytaus“ komandą.

Pirmieji į priekį išsiveržė vilniečiai, kurie po 4 minučių pirmavo 13:7. Bet svečiai iš Alytaus spurtavo 17:2 ir prieš pirmojo kėlinuko pabaigą pirmavo 24:15. Tačiau antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie sėkmingai darbavosi gynyboje ir neturėjo bėdų puolime. E.Belousovas pataikė tritaškį ir grąžino „Sakalams“ pranašumą 27:26. Pirmaujanti ekipa kelis sykius keitėsi, bet tritaškį paskutinėmis kėlinuko sekundėmis pataikė S.Kazevičius ir ekipos ilsėtis išėjo alytiškiams pirmaujant 45:43.

Trečiasis ketvirtis klostėsi pagal tą patį scenarijų. Kėlinuko viduryje M.Janišiaus dvitaškis padidino „Alytaus“ pranašumą iki 8 taškų (61:53), bet keli sėkmingi „Sakalų“ metimai ir komandas vėl skyrė vos keli taškai (62:64). Dvikovos lūžis įvyko paskutinio kėlinuko viduryje, kai „Sakalai“ spurtavo 9:0, o E.Belousovas pataikė tritaškį ir vilniečiai buvo priekyje 77:70. Sostinės krepšininkai buvo leidę varžovams priartėti, tačiau išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos ir laimėjo susitikimą 89:79.

„Sakalai“: E.Belousovas 24 (4 rez.perd.), V.Dilys 17, A.Šikšnius 15, R.Matulis 13 (8 atk.kam.), L.Samėnas 10 (4 rez.perd.).

„Alytus“: N.Varnelis (13 atk.kam.), M.Janišius ir A.Aleksandrovas (4 rez.perd.) – po 17, Ž.Urbonas 13, S.Kazevičius 7.