Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės kaimynų dvikovą laimėjo namuose žaidę Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai, kurie po atkaklios kovos ir pratęsimo 93:92 (24:20, 21:29, 17:17, 19:15, 12:11) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ komandą bei iškovojo penktąją pergalę šį sezoną.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštelėje vyko atkakli kova. Antrajame kėlinuke po L.Samėno tritaškio „Sakalams“ pavyko atitrūkti 7 taškais, o R.Matulio tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki 9 taškų - 37:28. Tačiau klaipėdiečiai spurtavo 9:0 ir išlygino rezultatą (37:37).

Dar antrojo kėlinuko pabaigoje „Neptūnas“ persvėrė rezultatą savo naudai. Permaininga kova tęsėsi iki susitikimo pabaigos. Likus trims minutėms klaipėdiečiai dar pirmavo 78:74, bet šeimininkai mažinos skirtumą, o V.Vasylius pataikė tik vieną baudos metimą iš 4. Tuo tarpu V.Šarakauskas pataikė dvitaškį su pražanga ir po ilgos pertraukos išvedė vilniečius į priekį - 81:79.

Likus 34 sekundėms M.Mažeikos baudos metimai išlygino rezultatą (81:81). V.Dilys suklydo, o perėmęs kamuolį M.Kasiulevičius metė tritaškį, bet jis skriejo pro šalį ir komandos tęsė kovą pratęsimo metu.

Pratęsime V.Dilys pataikė tritaškį ir išvedė „Sakalus“ į priekį - 88:87. Tačiau netrukus jis prasižengė puolime, o tritaškį pataikė M.Kasiulevičius (91:88). Likus žaisti 14 sekundžių A.Labuckas sumetė baudos metimus, o A.Eitutavičius po trijų sekundžių įmetė tik vieną baudos metimą iš dviejų. Paskutinę dvikovos akimirką tiksliai iš trijų taškų zonos atakavo A.Šikšnius, kuris nulėmė pergalę 93:92.

„Sakalai“: R.Ūzas 20 (tritaškiai 5/10), A.Šikšnius 16, L.Samėnas ir G.Shukhovstsovas (8 atk.kam.) - po 12, A.Labuckas 9 (tritaškiai 0/6, 8 atk.kam.), R.Matulis 7, N.Strazdauskas ir V.Šarakauskas (9 atk.kam.) - po 6.

„Neptūnas“: M.Mažeika 27 (11 atk.kam., 6 rez.perd.), A.Eitutavičius 18 (7 rez.perd.), D.Gailius 14 (6 atk.kam., 4 rez.perd.), M.Kasiulevičius 9 (7 atk.kam.), V.Vasylius 8, P.Morkeliūnas 7 (5 atk.kam., 4 rez.perd.).