Domantas Sabonis pakartojo karjeros rekordą, tačiau to pergalei NBA pirmenybėse neužteko.

Indianos „Pacers“ (21/24) klubas išvykoje 124:132 (28:24, 30:33, 34:38, 32:37) nusileido Vašingtono „Wizards“ (17/28).

Lietuvis per 37 minutes pelnė 35 taškus (11/16 dvit., 1/3 trit., 10/15 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir penkis kartus suklydo.

35 taškai – pakartotas asmeninis rezultatyvumo rekordas.

Ketvirto kėlinio viduryje „Pacers“ dar pirmavo 116:110, bet tada trijų minučių atkarpą pralaimėjo 0:11. Pradėjus tiksėti paskutinei minutei Indianos ekipa dar bandė kabintis į pergalę, bet jų viltis sudaužė Russello Westbrook tritaškis, likus žaisti 45 sekundes – 120:128.

Būtent R. Westbrookas buvo pagrindinis „Pacers“ skriaudėjas – gynėjas sužaidė įspūdingas rungtynes, pelnydamas 35 taškus (10/20 dvit., 4/6 trit., 3/5 baud.), atlikdamas net 21 rezultatyvų perdavimą ir atkovodamas 14 kamuolių.

Jis tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, kuris užfiksavo trigubą dublį su 35 taškais ir 20 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“: R. Westbrookas 35 (21 rez. perd., 14 atk. kam.), Rui Hachimura 26, Ch. Hutchinsonas 18, R. Neto 15, D. Avdija 12, D. Gaffordas 11.

„Pacers“: D. Sabonis 35 (11 atk. kam.), M. Brogdonas 26, M. Turneris 11.