Indianos „Pacers“ (15-18) su Domantu Saboniu patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės NBA pirmenybėse.

Lietuvio klubas išvykoje 114:130 (32:33, 23:39, 22:33, 37:25) krito prieš Rytų konferencijos lyderę Filadelfijos „76ers“ (23-12) ir dominavusį Joelį Embiidą.

D. Sabonis per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet keturis kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Lygi kova tęsėsi tik pirmame kėlinyje – „76ers“ atitrūko prieš didžiąją pertrauką ir vienu metu buvo susikrovusi 31 taško pranašumą.

Sunkiai sustabdomas nugalėtojų gretose buvo J. Embiidas, kuris vos per 27 minutes pelnė 24 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Filadelfijos komandai net 67 taškus surinko atsarginiai krepšininkai – ryškiausiai čia išsiskyrė Shake’as Miltonas, pelnęs 26 ir Furkanas Korkmazas, pridėjęs 19.

Indianos komandai tai buvo jau 8 pralaimėjimas per paskutines 10 rungtynių. Po šios nesėkmės jie žengia vos devintoje Rytų konferencijos vietoje.

„Pacers“: M. Brogdonas 20, E. Summeris 18, D. Sabonis 15, J. Holiday 12, M. Turneris ir A. Holiday po 11.

„76ers“: Sh. Miltonas 26, J. Embiidas 24, F. Korkmazas 19, B. Simmonsas 18, M. Scottas 11.