Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko moterų sprinto lenktynių reitinge lietuvė Simona Krupeckaitė iš šeštosios vietos pakilo į penktąją (1040 tšk.).

Lydere tapo pasaulio čempionė australė Anna Meares (1370 tšk.). Kaip žinoma, praėjusią savaitę Olandijoje vykusiame pasaulio čempionate S. Krupeckaitė sprinto lenktynėse iškovojo sidabro medalį.

Klasifikuota 150 dviratininkių iš 39 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva yra šešta.

Iš viso sudaromi devynių moterų dviračių treko rungčių reitingai.

Keirino reitinge S. Krupeckaitė iš ketvirtosios vietos nukrito į penktąją (718 tšk.). Lydere tapo pasaulio čempionė A. Meares (1230 tšk.).

Klasifikuotos 149 dviratininkės iš 35 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva yra taip pat šešta.

3 km asmeninių persekiojimo lenktynių reitinge Vaida Pikauskaitė (365 tšk.) iš pirmosios vietos nukrito į šeštąją.

Lydere tapo pasaulio čempionė amerikietė Sara Hamer (Sarah Hammer, 670 tšk.). Pasaulio pirmenybių bronzos medalio laimėtoja Vilija Sereikaitė (340 tšk.) iš 26-osios vietos pakilo į aštuntąją. 15-ąją vietą užima Aleksandra Sošenko (180 tšk.).

Klasifikuotos 167 dviratininkės iš 44 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva iš pirmosios vietos nukrito į trečiąją.

Komandų sprinto reitinge S. Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė dalijasi 13-ąja vieta. Ankstedniajame reitinge lietuvės buvo dvyliktos.

Klasifikuota 181 dviratininkė iš 35 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva užima septintąją vietą.

Daugiakovės varžybų reitinge į 17-ąją vietą iš 15-osios nukrito V. Sereikaitė.

Klasifikuotos 153 dviratininkės iš 47 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva yra 15-a.

3 km komandų persekiojimo lenktynių reitinge V. Pikauskaitė iš 13-osios vietos nukrito į 20-ąją.

Klasifikuotos 254 dviratininkės iš 33 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva užima devintąją vietą.