Penktadienį sužaistos likusios penkerios Ispanijos ACB krepšinio lygos keturioliktojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo ir abi komandos su lietuviais.

Devintąją pergalę iškovojo ir penktąją vietą aštuoniolikos ekipų turnyre susigrąžino Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" klubas, svečiuose 77:56 (21:18, 21:14, 18:14, 17:10) sutriuškinęs penkioliktojoje pozicijoje esančius Seviljos "Cajasol" (4 pergalės ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Zoranui Planiničiui, įmetusiam 24 taškus.

Per 25 su puse minutės S. Jasaitis pataikė 2 tritaškius iš 4, 4 dvitaškius iš 6, realizavo 1 baudos metimą iš 4 ir po krepšiais atkovojo 5 kamuolius.

Šeštąją pergalę pirmenybėse iškovojo ir į dvyliktąją vietą pakilo Dariaus Pakamanio Valjadolido "Grupo Capitol" komanda, namuose 91:86 (19:20, 23:18, 31:26, 18:22) įveikusi į šešioliktąją poziciją smuktelėjusį Fuenlabrados "Alta Gestion" (4/10) penketuką.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 4 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 1 kamuolį. D. Pakamanis per 14 su puse aikštelėje praleistos minutės pataikė 1 dvitaškį iš 3 ir realizavo abu baudų metimus.

Čempionate pirmauja po 11 pergalių iškovoję Badalonos "DKV Joventut", Bilbao "iurbentia", Madrido "Real" ir "AXA F.C. Barcelona" klubai.

Kitų penktadienį vykusių Ispanijos krepšinio lygos XIV turo rungtynių rezultatai:

"AXA F.C. Barcelona" - Madrido "Real" 84:65 Manresos "Ricoh" - Bilbao "iurbentia" 76:83 Žeronos "Akasvayu" - Las Palmaso "Gran Canaria" 76:59

Ispanijos ACB krepšinio lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):