Simo Jasaičio sėkmingas pasirodymas neatnešė pergalės Badalonos „Joventut“ komandai. Ispanijos ekipa sutriuškinta Stambule, kur 63:89 (13:21, 16:25, 16:21, 18:22) turėjo pripažinti „Fenerbahce Ulker“ krepšininkų pranašumą. Abi ekipos turi po keturias pergales.

Rungtynes aktyviai pradėjo abi komandos, o po antrojo S.Jasaičio tritaškio „Joventut“ ekipa pirmavo 12:10. Tačiau šeimininkai perėmė iniciatyvą ir kėlinuką užbaigė turėdami 8 taškų persvarą (21:13). Antrajame kėlinuke skirtumas tarp komandų padidėjo iki dviženklio, o po M.Turkčano tritaškio ekipas jau skyrė 18 taškų (40:22).

Po didžiosios pertraukos turkai nubausti technine pražanga ir „Joventut“ klubui atsirado galimybė sumažinti atsilikimą. S.Jasaitis sumetė baudos metimus, deficitas pradėjo mažėti, tačiau turkai neleido artėti ir po M.Greeno tritaškio „Fenerbahce Ulker“ pranašumas pasiekė 20 taškų - 55:35.

Tačiau tolimais metimais atsakė J.Jagla ir D.Malletas ir skirtumas sumažėjo iki 12 taškų (43:55), bet taiklūs šeimininkų metimai neleido svečiams dar labiau artėti ir susigrąžino triuškinančią persvarą (65:43). Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas. Šeimininkai tvirtai kontroliavo žaidimą ir iškovojo nesunkią pergalę.

S.Jasaitis per 24 minutes surinko 14 taškų (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 2/6, baudos metimai 2/2), atkovojo 4 ir prarado 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė bei išprovokavo pražangą.

„Fenerbahce Ulker“: D.Smithas 16 (8 atk.kam.), M.Turkčanas, O.Onanas ir E.Preldzičius (8 atk.kam.) - po 14, D.Mrsičius 8.

„DKV Joventut“: J.Jagla 17 (tritaškiai 3/5), S.Jasaitis 14, E.Hernandez-Sonseca 10, L.Bogdanovičius 7.