Rygoje (Latvija) šią savaitę karaliavo salės futbolas. Į didžiąją miesto areną susirinko 4 geriausios šio sezono Senojo žemyno komandos ir sužaidė čia UEFA futsalo Čempionų lygos finalo ketvertą.

Penktadienį pirmajame pusfinalyje Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) 6:2 nepaliko didesnių vilčių ACCS (Prancūzija) futbolininkams. Tuo tarpu kitas pusfinalis tapo tikra puošmena. „Barcelona“ (Ispanija) tik po pratęsimo 5:4 išplėšė pergalę prieš Lisabonos „Benficą“ (Portugalija).

Įpusėjus pusfinaliui, „Barcelona“ buvo atsilikusi net 0:3, bet nuo tada pelnė 4 įvarčius be atsako ir jau „Benficai“ teko gelbėtis, išplešiant pratęsimą. Jame lemiamu tapo Adolfo (49:43) įvartis.

Sekmadienį mažajame finale „Benfica“ 5:2 įveikė ACCS. Likus žaisti keletą minučių komandas teskyrė vienas įvartis (3:2), bet „Benfica“ dviem tiksliais smūgiais per dvi paskutines minutes įtvirtino pergalę.

Didžiajame finale į Rygos areną susirinko 8442 sirgaliai, kurie stebėjo „Barcelonos“ dominavimą. Katalonai stebino puikia gynyba ir 4:0 patiesė „Sporting“. Po įvartį nugalėtojams pelnė Sergio Lozano (15:19), Pito (18:35), Ferrao (20:27) ir Didacas Plana (38:19).

„Barcelona“ čempionais tapo 4-ą kartą ir atsirevanšavo „Sporting“ už pralaimėtą 2021 m. finalą (3:4). Apskritai, pastaruosius 4 metus čempionais tampa tik „Barcelona“ bei „Sporting“, kurie kasmet keičiasi trofėjais.