29
Finalo akimirkos. (nuotr. SCANPIX)

Olimpinių atletų iš Rusijos rinktinė tapo žiemos žaidynių Pjongčange ledo ritulio turnyro čempionais. Jie finale tik po pratęsimo 4:3 (1:0, 0:0, 2:3, 1:0) įveikė Vokietiją po auksinio įvarčio, kurį pelnė Kirilas Kaprizovas.

29

Pirmajame kėlinyje visą laiką iniciatyva priklausė rusams, tačiau įvarčiu ją paversti sugebėjo tik paskutinę akimirką.

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti pusę sekundės pasižymėjo Viačeslavas Voinovas. Vokiečiai rezultatą išlygino antro kėlinio viduryje, kai pasižymėjo Felixas Schultzas.

Vėliau sekė ganėtinai nuobodžios 20 minučių, bet visas veiksmas prasidėjo per paskutines dešimt minučių.

Nikita Gusevas (53 min.) persvėrė rezultatą rusų naudai, bet šie džiaugėsi vos dešimt sekundžių, nes rezultatą lygino Dominikas Kahunas.

Dar po trijų minučių Vokietija jau buvo priekyje - pasižymėjo Jonas Mulleris. Atrodė, kad šie ir taps čempionai, bet rusai paskutinę minutę lygino rezultatą, kai antrą įvartį pelnė N.Gusevas.

Rinktinėms teko žaisti pratęsimą.

Jame auksinį įvartį pelnė Kirilas Kaprizovas (69:40 min.), kai vokiečiai liko be vieno žaidėjo, kai Patrickas Reimeris sulaukė 2 minučių baudos už žaidimą aukštai iškelta lazda.

Netrukus rusai jau šoko pergalės šokį - jie tapo olimpiniais čempionais.