Devintą pergalę šešioliktose Rusijos BEKO-PBL (Profesionalios krepšinio lygos) pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą vietą dešimties komandų turnyre pakilo Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" klubas, šeštadienį svečiuose 72:59 (19:16, 16:15, 18:14, 19:14) nugalėjęs į septintąją poziciją smuktelėjusią Samaros "Krasnyje Krylja" (7 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipą.

M. Kalnietis nugalėtojams pelnė 9 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei dusyk prasižengė. Per 26 su puse žaidimo minutės (26:30) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3, 2 dvitaškius iš 5 ir realizavo abu baudų metimus.

Devynias su puse minutės (9:32) aikštelėje praleidęs S. Jasaitis prametė tritaškį bei visus 4 dvitaškius metimus, sugriebė 3 kamuolius bei dusyk prasižengė.

Po 15 taškų prie pergalės prisidėjo Richardas Hendrixas ir Aleksandras Maričius, po 10 - Derrickas Brownas bei Jamesas Baronas.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Omaras Thomas (18 tšk.), Andre Smithas (14 tšk.) bei Jurijus Vasiljevas (9 taškai).

Turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA (14/2) klubas, o į trečiąją vietą smuktelėjo Maskvos srities "Chimki" (10/4) komanda, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis.