Melburne (Australija) sekmadienį baigėsi ATP taurės teniso turnyras, kuriame pirmą kartą triumfavo Rusijos rinktinė. Ji finale 2:0 įveikė italus.

Pirmajame mače Andrejus Rubliovas (ATP-8) vos per 62 minutes 6:1, 6:2 sutriuškino Fabio Fognini (ATP-17). Po prasto starto (0:3) F.Fognini per visą mačą neturėjo nė vieno „break pointo“, o abiejuose setuose pralaimėjo po dvi savo padavimų serijas, todėl didesnės intrigos nebuvo.

Rinktinių lyderių mače Daniilas Medvedevas (ATP-4) per 1 valandą 21 minutę 6:4, 6:2 įrodė savo pranašumą prieš Matteo Berrettini (ATP-10). Kiek atkaklesnis buvo pirmasis mačo setas. D.Medvedevas trečiajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją ir šiaip ne taip įtvirtino savo pranašumą, kai ketvirtajame geime neutralizavo du „break pointus“. Antrajame sete D.Medvedevas jau neturėjo problemų savo padavimų metu ir realizavo dar du „break pointus“.

Buvo planuota, kad dvejetų mače Jevgenijus Donskojus ir Aslanas Karacevas žais prieš Simone Bolelli ir Andrea Vavassori. Visgi, po vienetų susitikimų šis mačas nebeteko prasmės, todėl liko nesužaistas.

ATP taurės turnyro prizų fondą sudarė 4,5 mln. JAV dolerių.