Rusijos futbolo čempionate Maskvos CSKA ir toliau barsto taškus. Armiečiai išvykoje paskutinėmis minutėmis sugebėjo iš rankų paleisti pergalę prieš Krasnodaro „Kuban“ klubą.

Armiečių ekipa, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinės žaidėjas Deividas Šemberas, Krasnodare rungtyniavo pe keturių pagrindinės sudėties žaidėjų. Į miestą prie Juodosios jūros neskrido Alanas Dzagoevas, Keisuke Honda, Vasilijus Berezuckis bei Igoris Akinfejevas.

Be šių žaidėjų Leonido Sluckio auklėtiniai antrame kėlinyje sugebėjo išsiveržti į priekį. Taiklų smūgi atliko Seydou Dumbia. Rodos, mačas taip ir turėjo pasibaigti, tačiau paskutinėmis minutėmis „Kuban“ ekipa smūgiavo į svečių vartus,  armiečių baudos aikštelėje kilo sumaištis ir A.Secretas tuo pasinaudojo bei išlygino rezultatą.

Rungtynėse D.Šemberas žaidė 7 minutes.

Tuo tarpu „Premier“ lygos lyderiai Sankt Peterburgo  „Zenit“ išvykoje 1-2 įveikė Maskvos „Spartak“ ekipą ir dar labiau nutolo nuo artimiausio persekiotojo CSKA. Pirmoje vietoje esantys „Zenit“ futbolinkai  jau turi sukaupę 9 taškų persvarą.

„Rostov“ ekipa, kurioje žaidžia Edgaras Česnauskis išvykoje 0-2 nusileido Nižnyj Novgorodo „Volga“ klubui. E. Česnauskis žaidė visas rungtynes ir užsidirbo geltonąją kortelę.

Rusijos „Premier“ lygos 37 turo rezultatai

Krasnodaro „Kuban“ 1-1 Maskvos CSKA

71' [0 - 1] S. Doumbia, 88' [1 - 1] A. Secre.

Maskvos „Spartak“ 1-2 Sankt - Peterburgo „Zenit“

10' [0 - 1] S. Semak, 63' [0 - 2] A. Kerzhakov (11 m. baudinys), 86' [ - 2] A. Dzyub.

Nižnyj Novogorodavo „Volga“ 2-0 „Rostov“

6' [1-0]  I.Maksimov, 31' [2-0] A. Kariak.

„Krylja Sovietov“ 1-1 „Krasnodar“

37' [0 - 1] O. Samsonov 69' [1 - 1]  S.Kornilenko.