Australijoje pasibaigusio WTA serijos "Brisbane International" moterų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo favoritė rusė Marija Šarapova, šeštadienį finale per 2 valandas ir 39 minutes trijuose setuose - 6:7 (4:7), 6:3, 6:3 - nugalėjusi antrą pagal reitingą serbę Aną Ivanovič.

Tai buvo pirmasis šiemet, penktas per pastaruosius devynis mėnesius bei 34-as per visą karjerą Rusijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu 27-erių metų M.Šarapovai, kuri nuo 2003 metų kasmet laimi mažiausiai bent vieną turnyrą, atiteko 195 tūkst. 26 JAV dolerių čekis bei 470 WTA reitingo taškų.

27-erių A.Ivanovič buvo priversta tenkintis 104 tūkst. 14 dolerių piniginiu prizu bei 305 įskaitiniais klasifikacijos taškais.

Brisbano turnyro dvejetų varžybas laimėjo šveicarė Martina Hingis poroje su vokiete Sabine Lisicki, finale 6:2, 7:5 ketvirtas pagal skirstymą prancūzę Carolinę Garcią bei slovėnę Katariną Srebotnik.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.