Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Dolboebai
                    
    
  
                                    Debilai
                    
    
  
                                    Pasakykite koks D tai pasiule priimti zinosiu uz ka gyvenime nebalsuosiu nes jam is tikruju nera ka veikti ir yra neadekvatus
                    
    
  
                                    Kokios išlaidos? Jum kainuos lipdukai. Viskas. Nemyžkit į batą. Uždirbate užtektinai, kad galėtumėte sau leisti pagaminti lipdukų, kurių kaina 0.02 cnt už vnt. O jei paskaičiuoti kiek skiedziat su RU kuru, tai manau dar ir uždirbsite. Svolociai ir tiek
                    
    
  
                                    O tai dar va kaip tik puiki proga prie to pacio pakelti kuro kainas bus :D 
                    
    
  
                                    .....taip,jei Europa pasaķe,tai bekim....tvarkykim,nes kitaip supyks..?. Apsurdas.!
                    
    
   @Lietuvis
                Debilų šalis.Laikas tepti slides iš šios nesveiko proto vadovybės šalies.Kaip dabar senam žmogaui įšaiškinti,kur dyzelinas neskiestas,o kuris primaišytas kwfyeo atliekų?-nebent dieduką sušaudyti,nes į senus žmones net neaysižvelgiame.Visai jau toli mums iki tos Jobropos.
                    
    
  
                                    O koloneles pervardinkit i benzidaves, kaip kad karves pervardino i piendaves, arba troleibusus i vielabraukius, taip bus aiskiau, o tai dar koks tulas lietuvis gali pieno izipilti i baka:))
                    
    
  
Ruoškitės: nuo lapkričio – nauji dyzelino ir benzino pavadinimai