Pergalę NBA lygoje iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-6) komanda su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio atstovaujama ekipa šį sykį namuose 119:106 (34:26, 29:24, 23:37, 33:19) pranoko Hiustono „Rockets“ (2-11) krepšininkus.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (1/6 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Aikštės šeimininkai po sėkmingos atkarpos 7-0 jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (34:23).

Antrajame ketvirtyje ši persvara dar labiau išaugo ir pasiekė 18 taškų ribą (63:45).

Visgi, po didžiosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Per kėlinį svečiai pelnė beveik 40 taškų (37) ir ne tik visiškai panaikino deficitą, bet ir šovė į priekį (84:87).

Pastarieji ketvirtajame kėlinyje turėjo ir 8 taškų pranašumą (87:95), tačiau „pelikanai“ sugebėjo atsitiesti. Spurtas 10-2 leido išlyginti rezultatą (100:100).

Susitikimą aikštės šeimininkai uždarė atkarpa 13-0, kuri tapo pražūtinga svečiams – 119:106. 8 taškus iš jų surinko Brandonas Ingramas.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 26 (8/9 dvit., 10/12 baud., 6 rez. perd.), Larry Nance‘as Jr. 22 (9 atk. kam.), Brandonas Ingramas 20, Jose Alvarado 12, CJ McCollumas 9 (3/14 met., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 8.

„Rockets“: Jalenas Greenas 33 (6/10 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd., 5 kld.), Kevinas Porteris Jr. 23 (7 kld.), Ericas Gordonas 15, Jabari Smithas Jr. (15 atk. kam.) ir Kenyonas Martinas Jr. (7 atk. kam.) po 9.