Šakių „Vyčio“ (5/7) komandos pergalių serija Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutrūko. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie 72:80 (15:25, 14:14, 16:13, 27:28) nusileido Vilniaus „Perlui“ (9/3).

Vilniečiai pirmauti ėmė nuo rungtynių pradžios ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai net buvo įgavę 15 taškų persvarą (39:24). Vis tik „Vytis“ pakilo į kovą bei deficitą ne tik sumažino, bet ir išlygino rezultatą, kuomet liko žaisti 7 minutės – 52:52. Edvinas Jezukevičius išvedė šakiškius į priekį (54:52), bet „Perlas“ vėl susigrąžino pranašumą po dviejų Margirio Normanto tolimų metimų – 67:61.

Marijus Užupis deficitą „Vyčio“ komandai apmažino (70:73), Gytis Radzevičius bei Tadas Sebežiovas apsikeitė metimais, o vėliau pastarasis prasižengė. K.Giedraitis pataikė baudas, o Sheltono Jacksono tritaškis skriejo pro šalį. „Vytis“ taškų nebepelnė, o „Perlas“ dar padidino atotrūkį, taip iškovodamas pergalę.

Po rungtynių abejotinus sprendimus priėmę arbitrai sulaukė dėmesio ir sirgalių pykčio – iš arenos teisėjai buvo išlydėti tik su apsauga, aidint šūksniams „Gėda, gėda“.

„Vytis: P.Beliavičius 18, M.Užupis 13, E.Jezukevičius 12 (7 atk. kam.), T.Sebežiovas 11, E.Stanionis 9.

„Perlas“: M.Normantas 21, K.Giedraitis 12, D.Vilys ir G.Radzevičius – po 11, D.Pipiras 10.