Startavusioje Rumunijos taurėje pirmąsias rungtynes sužaidė Donatas Tarolis, Paulius Petrilevičius, Tomas Rinkevičius ir Vytenis Čižauskas.

D. Tarolis atstovauja Oradėjos CSM klubui su kuriuo išvykoje 67:87 (15:20, 19:21, 13:24, 20:22) nusileido Klužo-Napokos „U-Banca Transilvania“ krepšininkams.

Tiesa, šiose rungtynėse lietuvis žaidė 24,5 minutės ir per jas surinko 13 taškų, 5 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu pergalę šventė P. Petrilevičiaus atstovaujama Bukarešto „Rapid“ komanda, kuri 62:57 (12:29, 17:10, 17:12, 16:6) nugalėjo Piteščio „Arges“ ekipą.

Lietuvis aikštėje praleido 24 minutes, o per jas surinko 14 taškų, 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas ir 17 naudingumo balų.

Kitose rungtynėse T. Rinkevičiaus treniruojama Sibiu CSU komanda 84:80 (20:14, 25:21, 18:31, 21:14) įveikė Konstantos CSM su V. Čižausku.

Pats V. Čižauskas per 15 minučių surinko 7 taškus, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 4 naudingumo balus.