Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Prienų „Rūdupis“ (2/0), kuris svečiuose 88:80 (21:26, 15:17, 33:19, 19:18) palaužė „Kėdainių Triobet“ (0/2) klubo pasipriešinimą.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar buvo priartėję iki varžovų (72:77), tačiau „Rūdupis“ lemiamu mačo momentu sužaidė patikimai ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams Gediminas Orelikas surinko 19 taškų, Dainius Šalenga pridėjo 15, Gintaras Kadžiulis (6 rez. perd.) ir Povilas Butkevičius(9 atk. kam.) - po 13

Pralaimėjusiems Tomas Černeckis įmetė 19 taškų, Aurimo Adomaičio sąskaitoje 15, Davido McClure'o - 12 taškų.