„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Norwich City“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Cristiano Ronaldo jau 7-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Portugalas 32-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Kieranas Dowellas pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Teemu Pukki 52-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

C.Ronaldo 76-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui, pelnė „hatt-tricką“  bei vėl persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 3:2.

Bruno Fernandesas 82-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Timas Krulis meistriškai atrėmė kamuolį.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė svarbią Mančesterio ekipos pergalę.

Tuo tarpu Londono „Arsenal“ išvykoje 0:1 turėjo pripažinti „Southampton“ futbolininkų pranašumą.

Bukayo Saka 17-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą ,tačiau Fraseris Forsteris meistriškai atrėmė kamuolį.

Janas Bednarekas pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Southampton“ ekipą į priekį 1:0. Emile’is Smithas Rowe’as 73-ąją minutę atliko smūgį galva į dešinįjį vartų kampą, tačiau F.Forsteris dar kartą apgynė vartus.

Martinas Odegaardas 82-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Londono ekipa prarado itin svarbius taškus.

Trečiajame dienos mače „Watford“ namuose 1:2 nusileido „Brentford“.