Net dviejuose kėliniuose dviženklio taškų skaičiaus neperžengusi Vitorijos „Baskonia“ (0/1) komanda su dviemis lietuviais patyrė nesėkmę Eurolygos sezono starte.

Baskai svečiuose 50:75 (13:28, 9:19, 20:16, 8:12) neturėjo vilčių prieš Pirėjo „Olympiacos“ (1/0) krepšininkus.

21 minutę ant parketo praleidęs Tadas Sedekerskis pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, kartą prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Savo ruožtu Rokas Giedraitis per 31 minutę pasižymėjo 15 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 6 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 16 naudingumo balų.

Galingai rungtynes pradėję graikai jau pirmajame kėlinyje susikrovė 15 taškų pranašumą (13:28).

Laikui bėgant jis tik augo ir antrajame kėlinyje buvo pasiekęs net 29 taškų ribą (18:47).

Po didžiosios pertraukos situacija nepasikeitė – tvirtai žaidimą kontroliavę Pirėjo krepšininkai sutriuškino Ispanijos ekipą – 50:75.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 15, Matthew Costello 11 (9 atk. kam.), Stevenas Enochas 7, Landry Nnoko 6 (7 atk. kam.), Simone Fontecchio 5.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 16 (5/8 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), Moustapha Fallas 11, Kostas Sloukas 10, Kostas Papanikolaou ir Shaquielle‘as McKissicas po 8.