Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Hjustono "Rockets" (44 pergalės ir 19 pralaimėjimų) klubas su Donatu Motiejūnu.

Sekmadienį namuose Hjustono ekipa daugiau ne 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 118:113 (28:30, 19:24, 26:31, 33:21, 12:7) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusius bei penktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius Portlando "Trail Blazers" (42 pergalės ir 21 pralaimėjimas) krepšininkus.

Lietuvis savo komandai taškų nepelnė, gynyboje atkovojo 3 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė. Per 8 žaidimo minutes (8:03) vienintelis D.Motiejūno dvitaškis metimas buvo netaiklus.

41 tašką į svečių krepšį įmetė Jamesas Hardenas (10 sugriebtų kamuolių), 26 - Jeremy'is Linas, 17 - Dwightas Howardas (12 atk. kam.), 16 - Chandleris Parsonsas, 12 - Patrickas Beverley'is.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė LaMarcusas Aldridge'as (28 tšk. ir 12 atk. kam.), Wesley'is Matthewsas (26 tšk.), Damianas Lillardas (21 tšk.), Robinas Lopezas (11 tšk. bei 11 sugriebtų kamuolių) ir Maurice'as Williamsas (10 taškų).

"Rockets" krepšininkai laimėjo 15 iš septyniolikos paskutiniųjų NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių.