Prancūzijoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Challenger Cherbourg La Manche“ vyrų teniso turnyre trečiadienį aštuntfinalyje 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-258) per 72 minutes 2:6, 3:6 pralaimėjo 22-ejų prancūzui Titouanu Droguet (ATP-154).

Pirmojo seto pradžioje R.Berankis atsiliko 0:3, o vėliau pralaimėjo dar vieną savo padavimų seriją (1:5). Lietuvis bandė atsitiesti ir septintajame geime realizavo pirmą susikurtą „break pointą“.

Deja, jau aštuntajame geime R.Berankis vėl neužtikrintai žaidė savo padavimų metu ir pralaimėjo setą. R.Berankis antrojo seto pradžioje turėjo progą perimti iniciatyvą, bet nerealizavo „break pointo“, o antrajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją (0:2). Trečiajame geime lietuvis sėkmingai žaidė varžovo padavimų metu, priartėjo iki 1:2, tačiau ketvirtajame geime vėl pralaimėjo savo padavimų seriją (1:3).

Nuo to momento nė vienas žaidėjas „break pointų“ nebeturėjo.  Lietuvis šiame mače po antrųjų savo padavimų laimėjo vos 32 proc. taškų (varžovas 57 proc.).

R.Berankiui atiteko 6 ATP vienetų reitingo taškai ir 1200 eurų. Reitinge lietuvis turėtų kilti keletą vietų į viršų. ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudaro 74,825 tūkst. eurų.