Šiąnakt Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo žaidžiamos dvejos Didžiosios futbolo lygos (MLS) rungtynės, per kurias pasiekti net 7 įvarčiai.

Nepasisekė Anglijos rinktinės žvaigždės Davido Beckhamo Los Andželo „Galaxy“ ekipai, kuri, apmaudžiai praleidusį įvartį paskutinę susitikimo minutę, buvo priversta pripažinti visiškos lygos autsaiderės San Chosės „Earthquakes“ vienuolikės pranašumą 2:3.

„Galaxy“ klubas, Vakarų konferencijoje tarp septynių komandų užimantis ketvirtą vietą, mačą pradėjo itin nesėkmingai ir 40 minutę nuo varžovų buvo atsilikę jau 0:2. Vis tik svečiai anksčiau laiko kapituliuoti nebuvo linkę ir po tikslaus Davido Beckhamo perdavimo rezultatą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva sušvelnino puolėjas Landonas Donavonas.

76-ą minutę po tolimo E. Buddle šūvio Los Andželo komandai buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet 90-ą minutę „Earthquakes“ futbolininkai pasinaudojo sumaištimi varžovų baudos aikštelėje ir išplėšė pergalę.

Kitose rungtynėse Toronto ekipa namie neatsilaikė prieš Dalaso klubą ir pralaimėjo 0:2.