Pirmąją pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkai, namuose 68:61 (19:17, 18:19, 14:15, 17:10) įveikę Madrido „Real“ komandą, kuriai atstovauja Darjušas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas.

Lemiamas atkaklaus susitikimo lūžis įvyko antroje ketvirtojo kėlinio pusėje. Aikštes šeimininkams atsiliekant trimis taškais (57:60), katalonų puolėjas Pete'as Mickealis pataikė du tritaškius iš eilės (63:60), pridėjo dvitaškį ir padėjo savo komandai įgyti apčiuopiamą persvarą – 65:60. „Karališkasis“ klubas neturėjo kuo atsakyti puikiam amerikiečio spurtui, o „Regal Barcelona“ pergalę įtvirtino baudų metimais.

D. Lavrinovičius aikštėje praleido 25 minutes, pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/5 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

R. Kaukėnas per 19 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškių), atkovojo kamuolį, kartą suklydo bei 3 sykius prasižengė.

„Regal Barcelona“: Pete'as Mickealis 18 (6 atk. kam.), Boniface'as Ndongas 14 (7 atk. kam.), Juanas Carlosas Navarro 11, Ricky Rubio 7.

„Real“: Darjušas Lavrinovičius 14 (8 atk. kam.), Sergio Llullas 9, Felipe Reyesas (7 atk. kam.) ir Jorge Garbajosa – po 8.