Eurolygos F grupės dvikovoje Barselonos „Regal Barcelona“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 85:69 (19:17, 18:21, 23:7, 25:24) nugalėjo Berlyno „Alba“ ekipą.

Susitikimo pradžioje greičiau jaudulį nugalėjo šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį ir palaipsniui didino savo persvarą (17:9). Po šiokio tokio šalto dušo „Alba“ klubas atsigavo, pelnė 6 taškus iš eilės ir kiek stabilizavo situaciją (15:17). Berlyno komanda dažnai verždavosi link krepšio ir perduodavo kamuolį atsilaisvinusiems ekipos draugams. Visgi po pirmojo ketvirčio geresnėje padėtyje buvo „Regal Barcelona“ ekipa (19:17).

Pirmosiomis antrojo kėlinuko minutėmis „Alba“ klubo legionieriai keletą kartų išlygino rezultatą, o galiausiai jį persvėrė savo naudai (23:21). Šeimininkai neretai stengdavosi pelnyti taškus žaisdami vienas prieš vieną, tačiau dažnai tokie bandymai pasibaigdavo klaidomis. Tuo tarpu svečiai nekeitė savo taktikos, bandė žaisti aktyviai ir, kaip ir pirmajame ketvirtyje, dažnai verždavosi link krepšio bei pelnydavo du taškus. Būtent tokia taktika padėjo „Alba“ komandai po dviejų kėlinukų išsilaikyti priekyje (38:37).

Prabėgus ilgajai pertraukai ir prasidėjus trečiajam kėlinukui vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. 22-ąją rungtynių minutę „Regal Barcelona“ komanda pirmavo vos vienu tašku (41:40), tačiau tada spurtavo net 17:0 ir užtikrintai išsiveržė į priekį (58:40). „Alba“ ekipos puolimas visiškai užstrigo, o tuo pasinaudoję ispanai vieną po kitos rengė greitas atakas, o joms nepavykus, ramiai organizuodavo pozicinį puolimą. Tragišką Vokietijos ekipos padėtį bent kažkiek pataisė kėlinuko pabaigoje Casey Jacobseno pataikytas tolimas metimas bei Adamo Chubbo dvitaškis, tačiau „Regal Barcelona“ klubas vis tiek turėjo saugų 15 taškų pranašumą (60:45).

Lemiamo ketvirčio pradžioje šeimininkų pranašumas nustojo augęs ir komandų žaidimo tempas išsilygino. „Alba“ ekipa vis dažniau rasdavo kelių link „Regal Barcelona“ komandos krepšio, tačiau gynyboje vokiečiai neatrodė tvirtai. Barselonos klubo krepšininkai dažnai sugebėdavo ištampyti svečių gynybą ir arba laisvi atakuodavo iš toli, arba verždavosi link krepšio ir atakuodavo iš dėkingų padėčių. Susitikimo pabaigoje intrigos nebuvo ir „Regal Barcelona“ komanda iškovojo dar vieną pergalę (85:69).

Šiuo metu Eurolygos Top-16 etape „Regal Barcelona“ ekipa yra iškovojusi 2 pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą. „Alba“ klubas kol kas pralaimėjo visas tris žaistas dvikovas.

„Regal Barcelona“: E.Ilyasova 30 (6/7 tritaškių, 11 atk. kam., 39 naud. bal.), G.Basile 14, J.C.Navarro 13, D.Andersenas 10.

„Alba“: J.Jenkinsas 12, A.Nadjfeji 11, A.Chubbas 10, A.Sesay, R.Wrightas ir I.McElroy - po 9.