Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nijolei trūksta proto rengti vasara kiek viena laidas kurvyninku šou nuolatos pisis daugiau nieko realybei poros neberanda žmonės gėda!!!!!!!! NIJOLKA gydikis jauuu kale tu reklamuojies su suknelėm reikia dėmesio juk sensti!
@... Kad jei - Vyrelio neužtenka ir veda laidas kekšaičiu blyn Eik nafik Nijole P kale žodžiu smirda ten pas tave
Jokiu komentaru prieš, mane aš 13
Gal tik Zita, Vilius bendraus, ir garbanotas ūkininkas su mergina, o kitos dvi poros ir Darjušas su atrasta meile, tai po filmavimo pasakys vienas kitam ate. Matosi, padalyvavo, gerai prakeido laiką ir tuo viskas baigsis.
@Tai va Nijolka irgi ten bybiu ieško tao renge tokias šau jei tu rengi rodyk per kitur, tas kelšes pisamas visu bybiuuuu !
Negadinkit Tv3 kanalo ir nereklamuokis per tv3 naujienas atsinodai visur rodais nevela pyzda išsiplauti eik geriau sperma vyro
Geras šou.visiems nebūsi įtiklus.kam nepatinka,tai ir nežiūrėkit
Meskit tą Pareigytę iš visų laidų, kaip.dar žmonės kviečia vesti vestuves, siaubas
@Aš Pritariu dantis išmalti jei, maža kalei
Artistai sudegusio teatro.Pareigytei ,geriau tu laidų nevesk,pagal mane nesugebi
Koki pavydus komentatoriai,man kaip tip Pareigytė graži moteris,juokas toks nuoširdus. Jūs i save kiekvienas pažiūrėkite o ne kitus kritikave
Negi TV3 nesurado kitos vedėjos šiai laidai? Labai nemaloniai nustebino Pareigytė, o dalyviams - sėkmės. TV3 kitą laidą ruoškite "normaliau".
bus penkta žmona?!
kučiariavas ir arkliaburnė,kiek pratemsite.Pabirbins seniuks ir ismes intvarta.
nežiūrėjau atidžiai,o tai kur jų ūkiai ,jo laužas,kiaulės baisu tvarte kokiam, kiemai,žolės, pievos..mačiau vieną sodybą tvarkingą to garbaniaus ,gal ten ne jo, o kitos-žolės,pieva iki bambos,kažką ten pjauna su dalgiu,sodina..nesupratau

Skaitomiausios naujienos




Į viršų