Daug jėgų pareikalavusią pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (19-2) krepšininkai. Chuso Mateo auklėtiniai namuose po pratęsimo ir sunkios kovos 96:86 (16:24, 19:16, 23:15, 24:17, 14:4) palaužė Valensijos „Valencia Basket“ (10-11) komandą ir išrašė jai trečiąją nesėkmę iš eilės.

Savo ruožtu Eurolygos čempionai pratęsė pergalių seriją iki trijų.

Pirmasis kėlinys priklausė svečiams iš Valensijos, kurie sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą (13:24).

Vis dėlto, antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai suvaldė įsisiautėjusius varžovus ir deficitą nurėžė iki 3 taškų (33:36).

Galiausiai po didžiosios pertraukos rezultatas buvo persvertas (46:43). Nepaisant to, labiau atsiplėšti ir intrigos išvengti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 sekundes, po Mario Hezonjos dviejų baudos metimų ekipas skyrė 3 taškai (82:79).

Paskutinę sekundę Jaredas Harperis per Walterio Tavareso rankas smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą (82:82).

Ten jau sąlygas ėmė diktuoti aikštės šeimininkai. Nors pusę pratęsimo dar oponentai laikėsi, tačiau vėliau Madrido ekipa pelnė 9 taškus be atsako ir galutinai pribaigė varžovus – 96:86.

Įspūdingai po krepšiais žaidė W.Tavaresas. „Real“ vidurio puolėjas peer 38 minutes sugriebė net 19 atšokusių kamuolių po lenta ir pagerino karjeros rekordą (18). Be to, krepšininkas pelnė 18 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas, padarė 4 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (1/4 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd., 28 n. b.), Walteris Tavaresas 18 (19 atk. kam., 32 n. b.), Sergio Llullas 16 (4/8 trit.), Džananas Musa 13 (7/7 baud.), Mario Hezonja 10, Guerschonas Yabusele 7.

„Valencia Basket“: Brandonas Daviesas 19 (5/8 dvit., 3/7 trit.), Chrisas Jonesas 17 (6 rez. perd.), Stefanas Jovičius 11, Justinas Andersonas 9, Jaredas Harperis (1/8 trit.) ir Damienas Inglisas po 8.