0
TV3

„Real“ traukinys nušlavė „Betis“ futbolininkus

Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos vienerios XX-ojo turo "Primera" čempionato rungtynės.

Sevilijoje susitiko "Real Betis" futbolininkai prieš Madrido "Real". Triuškinančią pergalę rezultatu 0-5 iškovojo karališkasis klubas.

Pirmasis Ispanijos vicečempionus į priekį išvedė Cristiano Ronaldo. Portugalas po Angelio Di Maria perdavimo įspūdingu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

25-ąją minutę "Betis" prasižengė ir prie jų vartų buvo paskirtas baudos smūgis. Maždaug iš 22 metrų Garethas Bale'as padvigubino rezultatą.

Besibaigiant pirmajam kėliniui šeimininkams ir vėl teko kamuolį krapštyti iš vartų. Po tikslaus Luka Modričiaus perdavimo įvartį pelnė Karimas Benzema.

Antrojo kėlinio 62-ąją minutę argentinietis A.Di Maria taip pat pelnė įspūdingą tolimą įvartį, o galutinį tašką mačo pabaigoje padėjo Alvaro Morata.

Carlo Ancelotti vadovaujama ekipa po šios pergalės į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir susilygino taškais su Madrido "Atletico" bei "Barcelona", tačiau pastarosios komandos dar turi vienas rungtynes atsargoje.